نمایشگاه مجازی پروژه های سرمایه گذاری شهرداری ارومیه به مناسبت ایام الله دهه فجر

فراخوان عمومی سرمایه گذاری مشارکتی - بهمن 93
FullSlider
"معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری ارومیه در راستای اجرای طرح های مشارکتی از کلیه افراد حقیقی و حقوقی که دارای توان مالی، تخصص و تجربه کافی در زمینه پروژه ها ی عمرانی، گردشگری، خدماتی می باشند، دعوت به همکاری می نماید"
آگهي فراخوان عمومي، شناسايي سرمايه گذار و مجري
فراخوان جذب سرمایه گذار:

سرمایه گذاری، احداث و راهبری واحد/واحدهای تولید انرژی از پسماند شهری در شهر ارومیه
پنجاه و یکمین جلسه کمیسیون کارشناسی معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری ارومیه ...
 کمیسیون کارشناسی در خصوص بررسی پروژه های مشارکتی و درخواستهای سرمایه گذاری با حضور اعضای محترم در محل معاونت برگزار شد.
بررسی درخواست های سرمایه گذاری و مشارکت در پروژه ها در کمیته فنی معاونت اقتصادی و ...
بررسی درخواست های سرمایه گذاری و مشارکت در پروژه ها در کمیته فنی معونت اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری ارومیه صورت گرفت.
چهل و نهمین جلسه کمیسیون کارشناسی سرمایه گذاری برگزار شد

چهل و نهمین جلسه کمیسیون کارشناسی سرمایه گذاری در خصوص بررسی پروژه های مشارکتی و درخواست های سرمایه گذاری در محل این معاونت با حضور اعضای محترم تشکیل گردید.

 فراخوان عمومی سرمایه گذاری مشارکتی
شهرداری ارومیه در نظر دارد باستناد اختیارات حاصله از شورای اسلامی شهر و شیوه نامه سرمایه­ گذاری نسبت به واگذاری  فرصتهای سرمایه­گذاری زیر به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط اقدام نماید . علاقمندان می­توانند جهت تهیه اسناد فراخوان به وب سایت معاونت اقتصادی و سرمایه­گذاری شهرداری تحت آدرس ...
بررسی درخواست های سرمایه گذاری و مشارکت در پروژه های شهرداری ارومیه در نهمین جلسه ...
درخواست های سرمایه گذاری و مشارکت در پروژه های شهرداری ارومیه در نهمین جلسه کمیته فنی بررسی شد
بازدید میدانی معاون اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری ارومیه بهمراه اعضای کمیسیون ...
یکصد و چهل و چهارمین جلسه کمیسیون سرمایه گذاری مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه با محوریت روند و پیشرفت اجرایی پروژه رزت با حضور معاون اقتصادی در محل شورای اسلامی شهر برگزار گردید و به بازدید میدانی از محل و مراحل عمرانی با دست اندرکاران پروژه مذکور ختم شد.
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری ارومیه از روند پیشرفت پروژه های در حال اجرا ...

خبرنگار باریش نیوز با حضور در دفتر دکتر سحابی در خصوص روند پیشرفت پروژه های اجرایی و سرمایه گذاری شهرداری ارومیه با ایشان گفتگو و مصاحبه کرد.

واگذاری پروژه رزت به سرمایه گذار جدید

در طی جلسه ای که در محل پروژه رزت برگزار گردید، قرارداد جدید این پروژه با حضور معاون اقتصادی، سرمایه گذار جدید، تعدادی از سهامداران به سرمایه گذار جدید ابلاغ گردید.

شهروندان محترم، در راستای رعایت قانون پیش فروش ساختمان مصوب 89 خواهشمند است قبل از هرگونه اقدامی نسبت به پیش خرید از مجتمع بهشت واقع در پل قویون، هماهنگی لازم با معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری ارومیه صورت پذیرد.
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری ارومیه: ایام مبارک دهه فجر ثمره رشادت ها و ...
در آستانه سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و ایام الله مبارک دهه فجر، در مراسمی که با هدف تقدیر و تجلیل از همکاران معزز شاهد این مجموعه، صبح روز سه شنبه 12 بهمن 95 در محل این معاونت برگزار گردید، سحابی معاون اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری ارومیه از همکاران محترم شاهد شاغل در ...
بررسی فرصتهای سرمایه گذاری مشترک شهرداری و اداره کل اوقاف وامور خیریه در جهت ...
در راستای پیشبرد و اجرای پروژه های سرمایه گذاری در کلانشهر ارومیه نشستی با حضور معاون اقتصادی و سرمایه گذاری ، نماینده اداره اوقاف و امور خیریه ارومیه، جمعی از کارشناسان مربوطه، در محل معاونت اقتصادی و  سرمایه گذاری شهرداری برگزار گردید.
مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید سرمایه گذاری شهرداری ارومیه

مراسم تودیع مهندس وحید افشین فر و معارفه مهندس رسول رحمتی مدیران قبلی و جدید سرمایه گذاری شهرداری ارومیه با حضور معاون اداری- مالی  و معاون اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری ارومیه برگزار شد.

برگزاری دوره آموزشی بانکداری و بازاریابی بین الملل با همکاری رئیس شعبه بانک توسعه ...
دوره آموزشی بانکداری و بازاریابی بین الملل در جهت ارتقاء سطح علمی و کاربردی همکارن حوزه معاونت اقتصادی، معاونت خدمات شهری و سازمان میادین و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری، با همکاری بانک توسعه صادرات با تدریس جناب آقای آتش پیکر ریاست محترم شعبه بانک توسعه صادرات ارومیه آغاز شد.
نظرخواهی شهروندان