اخبار و رویدادها

اخبـــــار و رویــــداد هـــا
بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون سرمایه گذاری،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه از سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری

بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون سرمایه گذاری،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه از سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری

.

نویسنده: editor/یکشنبه, 21 آبان,1396/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
3/0

رئیس و اعضاء کمیسیون سرمایه گذاری، مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه از سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری بازدید و در مورد مسائل و مشکلات پروژه های سرمایه گذاری به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری ارومیه در این بازدید مهندس محمدخالدحاتمی رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت، یکی از مهمترین و اساسی ترین برنامه های کمیسیون سرمایه گذاری،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه رسیدگی به مسائل و مشکلات پروژه های سرمایه گذاری و مشارکتی و رفع موانع و اتمام آنها است که در این مورد شورا از هرگونه کمک دریغ نخواهد کرد.

امیر ابراهیمی هشترودی سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری ارومیه ضمن تقدیر و تشکر از رئیس و اعضاء کمیسیون سرمایه گذاری، مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه به جهت حضور در سازمان سرمایه گذاری، اضافه نمودند که سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری ارومیه در راستای توسعه صنعت سرمایه گذاری و گردشگری و نیز توریستی شهر ارومیه و همچنین در جهت جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی تلاش خواهند نمود. ابراهیمی در ادامه سخنانش با اشاره به پروژه سرمایه گذاری تکبیر گفت، پروژه سرمایه گذاری و مشارکتی تکبیر یکی از پروژه هایی است که متاسفانه دچار مشکل شده است و امید می رود با همکاری و همیاری شورای اسلامی شهر، این مشکلات رفع شود.

مصوبات جلسه:

 

-مقرر گردید جلسه آتی کمیسیون شورا در روز یکشنبه 5 آذر ماه با دعوت آقای عدل دوست قائم مقام محترم شهرداری ارومیه و سرمایه گذار پروژه اوریاد مال با موضوع بررسی آخرین وضعیت کمی و کیفی پروژه سرمایه گذاری اوریاد مال و احصاء سهم شهرداری در این پروژه و همچنین تعیین زمان دقیق بهره برداری از این مجتمع برگزار گردد.

-مقرر گردید شهرداری ارومیه حداکثر تا یک ماه ضمن مشخص نمودن شفاف موضوع فسخ کامل یا ادامه همکاری شهرداری با سرمایه گذاران پروژه تکبیر، مراتب را با استناد مفاد و اقدامات قانونی انجام شده جهت تصمیم گیری نهایی به کمیسیون سرمایه گذاری شورا ارجاع نماید.

-مقرر گردید شهرداری ارومیه موظف می گردد اقدام لازم را در جهت حضور تمام وقت ناظرین فنی شهرداری در پروژه های سرمایه گذاری و مشارکتی بالای 100 میلیارد ریال انجام و گزارشات لازم فنی از روند پیشرفت کار را بصورت هفتگی و ماهانه جهت استحضار اعضاء محترم شورا به کمیسیون سرمایه گذاری ارجاع نماید.

 

تعداد نمایش ها (571)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نظرسنجی
نظر شما در مورد عملکرد سازمان سرمایه گذاری شهرداری ارومیه چیست ؟
ثبت نظر 
تقویم اخـــبار
«فروردین 1400»
شیدسچپج
20212223242526
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
دی ان ان