اخبار و رویدادها

اخبـــــار و رویــــداد هـــا
جلسه کمیسیون سرمایه گذاری با حضور آقای اشرفی معاون مالی و اقتصادی شهرداری و در سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری برگزار شد.

جلسه کمیسیون سرمایه گذاری با حضور آقای اشرفی معاون مالی و اقتصادی شهرداری و در سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری برگزار شد.

.

نویسنده: editor/یکشنبه, 24 دی,1396/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری ارومیه در این جلسه، در خصوص دستگاههای پرداخت الکترونیکی سازمان تاکسیرانی، درمورد درخواست مشارکت در تولید و بکارگیری کانکس های سیار و خدمات مجازی و نیز درخواست مشارکت و بهره برداری مشترک در خصوص دستگاههای خط کشی معابر بحث و تبادل نظر گردید و تصمیماتی اتخاذ شد.

در خصوص دستگاههای پرداخت الکترونیکی سازمان تاکسیرانی طبق بررسی های انجام گرفته و نیاز شهری توسط سازمان فن آوری و تاکسیرانی شهرداری، همچنین ارائه RFTهایی در این خصوص از سازمان فن آوری با عنایت به آن و دستگاه ساخته و ارائه شده توسط آقای مهندس ژیانفر مقرر گردید، با توجه به ارائه مدل مالی توسط آقای دکتر حیدری و تایید آن و نیز توضیحات جناب آقای ژیانفر در خصوص دستگاه مورد نظر، سازمان محترم تاکسیرانی و سازمان فن آوری با بررسی موضوع قیمت تمام شده و مشخصات فنی دستگاه مورد نظر را جهت تصمیم گیری نهایی به سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری ارائه نمایند.

درخصوص درخواست شرکت کنترل گستر کهربا در مورد مشارکت در تولید و بکارگیری کانکس های سیار ارائه خدمات واقعیت مجازی،شبیه سازهای دیجیتال و کارگاه سیار رباتیک تحت عنوان تجاری سیموتو موبایل، موضوع مطرح و مقرر گردید مورد درخواست با هماهنگی سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی و استفاده از ظرفیتهای فرهنگسراها مورد بررسی و در جلسه بعدی با جمع بندی تصمیم نهایی اتخاذ گردد.

پیرو درخواست جناب اقای ژیان فر جهت مشارکت در ساخت، بهره برداری مشترک و واگذاری دستگاههای خط کشی معابر با دستور شهردار محترم قراردادی فی مابین تنظیم و در جلسه مطرح گردید. با توجه به ارائه توضیحات لازم درخصوص سرمایه گذار و سازمان سرمایه گذاری موضوع مورد موافقت قرار گرفته و مقرر گردید جهت تایید نهایی در هیات عالی سرمایه گذاری مطرح گردد.

تعداد نمایش ها (665)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نظرسنجی
نظر شما در مورد عملکرد سازمان سرمایه گذاری شهرداری ارومیه چیست ؟
ثبت نظر 
تقویم اخـــبار
«فروردین 1400»
شیدسچپج
20212223242526
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
دی ان ان